Haberler : duyurular

Aquatek Alkali Filtre

 Aquatek Alkali Filtre şifa kaynağı Alkali Su içmek isteyen sayın müşterilerimiz  Aquatek Alkali aquatek su arıtma filtrelerimiz stogumuza girmiştir. Aquatek Su Arıtma

 
ALKALİ SU NEDİR ? - ANTİOKSİDAN SU
 
Aquatek Alkali su Suyun pH değerinin 8'in üzerinde olması demektir. Peki Alkali Su ne fayda sağlar?
 
Aslında suyun alkali olmasının vücuda sağladığı fayda kısıtlıdır. Alkali olan suyun milivolt değeri, suyun asıl faydalı olduğu kısmının bir ölçütüdür. Yani Alkali olan suyun mV değeri eksi değerlere iniyorsa su aslında vücuda çok faydalı olur.
 
Peki düşük milivoltdaki alkali su bunu nasıl sağlar? 
Vücudumuza besinlerle birlikte çeşitli proteinler, vitaminler gibi faydalı maddeleri alırız. Bununla birlite vücuda zararlı, serbest radikaller dediğimiz maddeleride besinlerle alırız. Bu serbest radikaller, besinlerle aldığımız vitamin protein gibi faydalı maddelere bağlanarak vücudun bu maddelerden fayda sağlamasını engeller. Eksi milivolt değerinde Aquatek Alkali su vücuda girdiğinde bu serbest radikallere bağlanır ve onları parçalar.
 
Böylelikle siz su içtikte daha sağlıklı ve dirençli bir bünyeye sahip olursunuz. Eksi milivolt değerinde Alkali su içtikte vücudumuzda gençleşme etkisi dediğimiz ANTI-AGING etkisi oluşturur.
 
Eksi milivolt Alkali Aquatek Su Arıtma filtreleri için http://aquateksuaritma.com/'da bulabilirsiniz.

WhatsApp chat