Kalite Politikamız

 Konumunuz / Ana Sayfa / Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

PROJE ve MÜHENDISLIK:

Aquatek Su arıtma Teknolojik gelismeleri yakindan takip eden firmamiz, çevre teknolojileri alaninda arastirma ve laboratuar deneylerinden dizayn ve projelendirme konularina kadar her kapsamda mühendislik hizmeti vermektedir. Firmamiz vermis oldugu proje ve mühendislik hizmetleri ile müsterilerinin ihtiyacina ve çevresel amaca uygun çözümler sunmaktadir.

 DANISMANLIK:

 Aquatek Su arıtma sunmus oldugu danismanlik hizmetleri ile müsterilerinin çevre yatirimlarinin, akilci, kalici ve verimli olmasini saglamaktadir.

 UYGULAMA ve TAAHHÜT

 Aquatek Su arıtma , uygulamasini yapmis oldugu sistemleri teknoloji, isletme teknigi, saha kosullari, maliyet analizleri ve müsteri tercihini dikkate alarak tasarlanmaktadir. Çevre teknolojileri alaninda kaliteli isçilik malzeme kullanimi ile uzun ömürlü ve ekonomik sistemler kurmaktadir.

 

 SATIS SONRASI HIZMETLER ve TEKNIK SERVIS:

 Aquatek Su arıtma, kurmus oldugu sistemler için isletme ve bakim talimatlarinin hazirlanmasi, personel egitimi, periyodik bakim, servis ve yedek parça temini gibi tüm satis sonrasi hizmetleri vermektedir. Montaji yapilan sistemlerin periyodik bakimlari bilgisayar programlari ile takip edilerek müsteriye zamaninda haber verilmekte ve konusunda egitim almis, deneyimli teknik personel tarafindan bu hizmetler gerçeklestirilmektedir.

 

 

HIZMET SAGLADIGIMIZ BASLICA KATEGORILER SU ARITIMI

 Aquatek Su arıtma Içme ve kullanma amaçli su aritimi: Konutlar, Apartmanlar, Oteller, Hastaneler, Villalar, Turistik Tesisler, Laboratuarlar, Okullar, Spor Tesisleri, Diyaliz Merkezleri Toplu Konutlar, Çiftlikler, Oto Yikama, Siteler, Çamasirhaneler, Köy, Belde, Belediye ve Kentsel aritim ve daha fazlasi..

 

Aquatek Su Arıtma Teknolojisi 

Aquatek Su Arıtma Sistemleri

 Aquatek Su Arıtma Cihazları

Aquatek Su Arıtma Teknik SERVİS

Aquatek Su Arıtma Filitre Değişimi

Aquatek Su Arıtma Teknik Destek

Aquatek Su Arıtma Kimyasalları

 

su arıtma cihazı, su arıtma cihazları, su arıtma, arıtma cihazı, arıtma cihazları, su arıtımı, aquatek su arıtma, aquatek su arıtma cihazı, aquatek su arıtma cihazları, aquatek su arıtma cihazı fiyatları, su kimyasalları,su teknik servis, su filitre değişimi,aquatek filitre seti 

WhatsApp chat