Hakkımızda

 Konumunuz / Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Aquatek ADANA SU ARITMA Dünyadaki seçkin Su Arıtma Fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterilerine aktarmayı amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. 

Aquatek ADANA SU ARITMA Içme Su Arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Aquatek  Su Arıtma, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar.

Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi enönemli kissasdir. 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi Aquatek SU ARITMA Su Arıtma Cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir.

Türkiyenin ve Dünyanın yeni markası Aquatek SU ARITMA cihazları tüm türkiyede ve dünyada yerini alacaktır. Bunun için gece gündüz çok çalışıyoruz.7/24 arge ve teknik sorunlar ile çalışmaktayız.Aquatek SU ARITMA hizmet anlayışı her gün olup, 7/24 teknik servis imkanı ile çalışıyoruz.

Adana'da Su Arıtma Denilince İlk Akla Gelen Firma Aquatek 

Bilgi için: info@aquateksuaritma.com 

WhatsApp chat