Haberler : duyurular

ADANA SU ARITMA YAYINDA

 Aquatek SU ARITMA Dünyadaki seçkin Su Arıtma Fuarlarini müsterileri için yerinde takip eden, son teknolojik gelismeleri müsterisine aktarmayi amaç edinmis bir firmadir. Fuarlarda tespit etmis oldugu en kaliteli ürünlerin ithalatini direk kendisi yapar. 

  Aquatek SU ARITMA Içme Su Arıtma sistemleri için kullanilan filtrelerin kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Aquatek  Su Arıtma, 1. Sinif kalite filtreleri 1.sinif kalite pompa ve ekipmanlari direk üreticisinden getirir ve arıtma cihazlarinin dis kasasina montajini yine kendisi yapar. Bu nedenle cihazin dis görünüsünün, estetiklik haricinde arıtma islevine ve içme suyunun tadinin kalitesine herhangi bir pozitif katkisi yoktur. Bu nedenle bir arıtma cihazi alirken arıtma islevinin yaninda suyun tadi enönemli kissasdir. 1.sinif kalite malzemelerin kullanildigi Aquatek SU ARITMA Su Arıtma Cihazları ile üretilen suda acilik olmaz ve tüketicide çok rahat içimi olan bir his uyandirir.

  Türkiyenin ve Dünyanın yeni markası Aquatek SU ARITMA cihazları tüm türkiyede ve dünyada yerini alacaktır.Bunun için gece gündüz çok çalışıyoruz.7/24 arge ve teknik sorunlar ile çalışmaktayız.Aquatek SU ARITMA hizmet anlayışı her gün olup, 7/24 teknik servis imkanı ile çalışıyoruz.

EVSEL VE KÜÇÜK İŞLETMELERE UYGUN SU ARITMA CİHAZLARI
  İçme su arıtma sistemleri için kullanılan filtrelerin ve diğer ekipmanların kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle Adana Su Arıtma, su arıtma cihazı ürünlerinde 1. sınıf kalite filtre, membran, pompa ve ekipmanları kullanır. Böylece hem estetik hemde kaliteli ve uzun ömürlü su arıtma cihazlarını siz müşterilerimize sunarız. Unutmayalım ki su arıtma cihazı alırken arıtılan suyun yüksek kalitede olması sağlığımız için önemli bir faktördür. Arıtma cihazı tarafından arıtılmış suyun berraklığı, tadı ve içimin kolay olması da önemli bir faktördür.
 

* Tescilli markamız olan Aquatek Su Arıtma Cihazı piyasadaki en iyi su arıtma cihazları arasında kendisine yer bulmaktadır.

ENDÜSTRİYEL SU ARITMA SİSTEMLERİ
 Adana Su Arıtma Sistemleri olarak, yılların verdiği deneyimle Türkiye’de ve yurt dışında projelendirmeden işin teslimine kadar birçok su arıtma sistemi projesine imza atmıştır. Su arıtma sistemi kurulumundan sonraki bakım ve servis hizmetlerini başarıyla yerine getirmektedir. Adana Su Arıtma Sistemleri, su arıtma alanında dünyanın önde gelen, en güvenilen markalarının temsilciliğini yapmakta. Su arıtma sisteminin kullanıldığı tesislere malzeme temini dahil, tasarım ve mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

 

WhatsApp chat